Na první pohled vypadají jako běžní gumoví medvídci a lákají ke snězení. Tato „cukrovinka“ ale obsahuje hexahydrokanabinol, zkráceně HHC. Látku, pocházející z konopí, která se sice smí v ČR legálně prodávat, ale lékaři upozorňují, že může způsobit vážné zdravotní problémy. Obětmi předávkování jsou bohužel i kluci a děvčata mladší 18 či dokonce 15 let. Potvrzují to zkušenosti lékařů a záchranářů ze západu Čech. Jeden z nich nazval způsob, kdy se tato nebezpečná látka nabízí v podobě dětských bonbonů, vyloženě zákeřným a morálně pokleslým. (deník.cz, článek ze dne 2. 2. 2024, Zdravotníci varují před HHC. Děti jsou v nebezpečí kvůli medvídkům)

Vynikající čokoládové Brownie s 20 mg extraktu HHC. Dokonalé spojení sladkého dezertu a HHC. Zbaví stresu, perfektně zrelaxuje. Dle dostupných informací by mělo být HHC také pomocníkem při žaludečních potížích a nevolnostech, včetně nutkání ke zvracení. HHC by také mělo zvládnout pomoc při úlevě od bolestí svalů, kostí. A aby toho nebylo málo, jsou HHC brownie BEZ LEPKU. (citace z internetového obchodu prodávajícího produkty s HHC)

Užijte si sváteční období s naší exkluzivní limitovanou edicí HHC…! Každé balení obsahuje 180 mg HHC, poskytujícího hladké a příjemné působení. Tyto jedinečné želé bonbóny nabízejí dokonalou směs sladkých a osvěžujících chutí jablka a jahody, přinášejí neopakovatelný chuťový zážitek. Každý kousek je pečlivě vyrobený s důrazem na kvalitu a chuť, čímž zaručuje nezapomenutelný požitek. (citace z internetového obchodu prodávajícího produkty s HHC)

Reakce a intenzita účinků organismu na HHC se u každého liší. Mezi obecné účinky můžeme ale zahrnout pocit euforie, pocit uklidnění a nával pohody, snížení mentálního vypětí a uvolnění celého těla jak po fyzické, tak psychické stránce. Dle dostupných informací by mělo být HHC také pomocníkem při žaludečních potížích a nevolnostech, včetně nutkání ke zvracení. HHC by také mělo zvládnout pomoc při úlevě od bolestí svalů, kostí. (citace z internetového obchodu prodávajícího produkty s HHC)